Yapı Kredi Koray Gyo Göktürk'te Yeni Bir Yaşam Sunuyor

Uzakdoğulu bir yaşam felsefesi olan ZEN'i yeni konut projesine taşıyan
Yapı Kredi Koray GYO, yaşayanlara "ışık, doğa ve yeşil" üçgeninde bir yaşam sunuyor.

Eylül 2004'de temeli atılacak proje Kemerburgaz Göktürk Beldesinde yapılacak ve üniteler 18 ayda sahiplerine teslim edilecek.

İstanbul Zen konut projesi Esma Sultan Yalısı'nda yapılan çok özel bir tanıtım gecesinde konuklara sunuldu. İstanbul Zen'in tanıtım gecesine hedef kitle tarafından yoğun ilgi gösterildi.

Yapı Kredi Koray GYO Genel Müdürü Hakan Kodal yaptığı konuşmada
"İstanbul Zen konut projesi 10 dönümlük arsa üzerinde yaklaşık 13 milyon dolarlık bir yatırımla 18 ayda tamamlanarak sahiplerine teslim edilecektir. 70 üniteden oluşan bu butik proje; doğayı, yeşili ve ışığı birleştiriyor. Ağırlıklı olarak 4 odalı ünitelerden oluşuyor, 2 ve 3 odalı üniteler de var. Dairelerin büyüklüğü 115 metrekareden 230 metrekareye değişiyor."
dedi

Multivision gösterisinin de yer aldığı özel tanıtım gecesinde hedef kitleye tanıtılıp, satışına başlanılan konutların teslim tarihi Mart 2006 olarak açıklandı. Konutların satış fiyatları 125 bin dolar ile 325 bin dolar arasında değişiyor.İstanbul Zen projesinin 10 yıla kadar ödeme ve konut kredisi seçenekleri bulunuyor. Ayrıca kişiye özel ödeme paketleri sunuluyor.