Sektördeki İlk "Güçbirliği", İdeal Ev Projesi, Evidea'yı Hayata Geçiriyor…

AB Normlarında Yaşam Hedefleyenler İçin Geliştirilen EVİDEA satışa sunuldu.

Yapı Kredi Koray GYO ve Garanti GYO tarafından 10 Ekim 2004 Pazar günü, Swissotel'de lansmanı yapılıp aynı gün satışa sunulan EVIDEA konut projesi; AB normlarında bir yaşam hedefleyen eğitimli ve çağdaş aileler için ideal bir yaşam fırsatı sunuyor. Kendisi, eşi ve özellikle çocukları için güvenli bir ortamda doğa içinde bir hayat özleyenler, çok cazip ödeme imkanlarıyla bu projede buluşacaklar.

70 m²'den 204 m²'ye değişen, her santimetrekaresi ince ince düşünülerek tasarlanmış 473 üniteden oluşan proje, Türkiye'nin en seçkin mimarları Emre Arolat, İhsan Bilgin ve Nevzat Sayın imzası taşıyor. Yaşamda keyif alınan ve şehir hayatında yokluğu hissedilen her şeyi, en ince ayrıntısına kadar içinde barındıran Evidea, 1+1 ile 4+1 arasında, stüdyo, dubleks, bahçeli ya da teraslı ünite seçenekleriyle tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.

Bugüne kadar pahalı konut projelerinde sunulan tüm imkanlarla birlikte tatil keyfini evlerinde yaşamayı hedefleyenler, 73 milyar (73000 YTL)'den başlayan fiyatlar, 750 milyon (750 YTL)'den başlayan taksitlerle, 120 aya varan TL ve Döviz kredi seçenekleriyle evlerini kolaylıkla alabilecekler.


Ayrıntılı bilgi için:
T:0216 540 60 00 / www.ev-idea.com