İdeal Ev, Evidea'nın Temel Atma Töreni
21 Kasım Pazar Günü Yapıldı.


Yapı Kredi Koray ve Garanti GYO'nun sektördeki ilk güçbirliği olarak 2004 Ekim ayında lanse ettiği İdeal Ev, Evidea konut projesinin temeli, 21 Kasım Pazar günü büyük bir şenlikle atıldı. Mülki idare ve yerel yönetim temsilcileri, proje sahipleri, mimarlar, Evidea'lılar ve potansiyel alıcıların katıldığı tören tam bir şenlik havasındaydı.

İdeal Ev, Evidea'nın Temel Atma Töreninde konuşan Hakan Kodal ve Kürşat Tuncel iki şirketin gayrimenkul geliştirme ve finansmanı alanındaki tecrübelerinin yaratacağı sinerji ile referans bir proje geliştirmek projenin çıkış noktası oldu. Kendisi, eşi ve özellikle çocukları için güvenli bir ortamda, doğa içinde bir yaşam alanı olarak geliştirilen Evidea, her geçen gün değerlenen bir yatırım aracı olmasının yanında, 73 milyardan başlayan fiyatlar, 750 milyondan başlayan taksitler ve 120 aya varan, kira öder gibi konut kredisi imkanlarıyla herkesin kolaylıkla ev sahibi olabileceği seçenekler sunuyor" dedi.

Bugüne kadar sadece pahalı konut projelerinde sunulan tüm imkanlarla birlikte tatil keyfini evlerinde yaşamayı hedefleyenler Evidea'da yerlerini aldılar. Evidea, sadece yetişkinler için değil, aynı zamanda çocuklar için de vazgeçilmez bir yaşam alanı.

İdeal Ev : Evidea
Sektörde ilk kez gerçekleştirilen "Güçbirliği", Türkiye'nin en büyük kurumlarının getirdiği güvence, ünlü mimarlar Emre Arolat, İhsan Bilgin ve Nevzat Sayın'ın imzası, EVİDEA'yı diğer projelerden farklı kılan detaylardan sadece birkaçı. 70 m²'den 204 m²'ye değişen, her santimetre karesi ince ince düşünülerek tasarlanmış 473 üniteden oluşan projenin 1.fazında 196 ünite yer alıyor. 1+1 ve 4+1 arasında değişen, stüdyo, dubleks, bahçeli ya da teraslı 15 farklı ünite seçeneği ile EVİDEA, her türlü ihtiyaca cevap veriyor.

Ayrıntılı bilgi için:
T:0216 540 60 00 / www.ev-idea.com