Evidea'nın ikinci etabı yoğun ilgi gördü!
Hayallerinin fırsatını kaçıranlar Evidea'da ikinci fırsatı yakaladılar.

Yapı Kredi Koray ve Garanti GYO tarafından, AB normlarında yaşam hedefleyenler için geliştirilen İdeal Ev, Evidea'nın ikinci etabı, 26 Şubat'ta Evidea Satış Ofisi'nde yapılan bir lansmanla satışa sunuldu.

Temeli Kasım 2004'de atılan İdeal ev, Evidea'nın Ekim 2004'de satışa sunulan ve büyük ilgi gören birinci etabından sonra ikinci etabı da yoğun ilgi gördü. Bugüne kadar sadece pahalı konut projelerinde sunulan tüm imkanlarla birlikte tatil keyfini evlerinde yaşamayı hedefleyenler, ideallerindeki ev için Evidea'nın ikinci etabının satış etkinliğinde buluştular. Gün boyunca projeyi inceleme ve cazip ödeme şartları hakkında bilgi alma fırsatını bulan katılımcılar, seçtikleri evler için rezervasyon yaptırdılar. Ziyaretçiler projeyi inceleyip, görüşmelerini yaparken aynı zamanda canlı müzik eşliğinde çocuklarıyla birlikte eğlendiler.

Çağdaş bir yaşam anlayışı ile Çekmeköy'de oluşturulan Evidea'nın Mayıs ayında satışa sunulması planlanan ikinci etabı yoğun istek üzerine öne çekilmişti.

Evidea, Altunizade'ye 10, Levent'e 14,TEM'e 5 dakika mesafede, Ümraniye kavşağının hemen ucunda inşa ediliyor. Evidea, yaşamdan keyif alınan ve şehir hayatında yokluğunun hissedildiği her şeyi en ince ayrıntısına kadar barındıran farklı bir yaşam alanı sunuyor.

İdeal Ev, Evidea ideal ödeme koşullarıyla...
AB Normlarında Yaşam Hedefleyenler İçin Geliştirilen Evidea'da sunulan ideal ödeme koşullarıyla ev sahibi olmak artık çok daha kolay! Benzersiz özelliklerinin yanı sıra, her geçen gün değerlenen bir yatırım fırsatı olan Evidea da, 10 yıla varan vade, sabit YTL taksit ve %1,00'ye düşen kredi faizi fırsatları ile herkes, kira öder gibi ev sahibi olabiliyor. Pahalı konut projelerinde mevcut olan tüm imkanlar, Evidea'nın İkinci etabında, 615 YTL'den başlayan taksit seçenekleri ile sunuluyor.

İdeal Ev: EVİDEA'da ünlü mimarların imzası...
Sektörde ilk kez gerçekleştirilen "Güçbirliği", Türkiye'nin en büyük kurumlarının getirdiği güvence, ünlü mimarlar Emre Arolat, İhsan Bilgin ve Nevzat Sayın'ın imzası, Evidea'yı diğer projelerden farklı kılan detaylardan sadece birkaçı. 70 m²'den 204 m²'ye değişen, her santimetre karesi ince ince düşünülerek tasarlanmış 473 üniteden oluşan projenin 1.fazında 196, 2.fazında ise 95 ünite yer alıyor. 1+1 ve 4+1 arasında değişen, stüdyo, dubleks, bahçeli ya da teraslı 15 farklı ünite seçeneği ile EVİDEA, her türlü ihtiyaca cevap veriyor.

Evidea'nın mutlu çocukları...
Evidea, sadece yetişkinler için değil, aynı zamanda çocuklar için de vazgeçilmez bir yaşam alanı. Evidea çocuklarının yaşamlarında otomobil gürültüsü değil, bisiklet yolu, park, yapay tırmanma duvarı, meyve ağaçları ve oyun alanları saklı. Evidea sakinlerini ise; çim tepeler, manolya ağaçları, meyve ağaçları, kayın ağaçları, bisiklet yolu, kafe, tenis kortu, basketbol sahası, TV odası, fitness, bilardo, masa tenisi, dvd salonu, kreş çarşı, 500 metrekarelik yüzme havuzu, bar, çocuk havuzu ve güneşlenme terası, mini futbol sahsı, yürüyüş parkuru, çocuk parkı, gölet, koku bahçeleri, çocuklar için yapay tırmanma duvarı, fotoselli su oyunları, petang oyun alanı, ıhlamur yolu, ağaçların gölgesinde dinlenme terasları ve konfor bekliyor.