Evidea'da Mutlu Son!

Sektördeki İlk "Güçbirliği" Nin Konut Projesi Evidea'da Mutlu Son. İdeal Ev, Evidea'nin Son Etabının Satışında Da Yoğun İlgi Yaşandı...

Yapı Kredi Koray ve Garanti GYO'nun sektörde bir ilki gerçekleştirerek güç ve deneyimlerini birleştirdiği İdeal Ev, Evidea konut projesinin üçüncü ve son etabının satışı 24 Nisan'da başladı. Çağdaş bir yaşam anlayışı ile Çekmeköy'de oluşturulan projenin son etabının lansmanı da öne çekilerek mutlu sona erken ulaşıldı. Türkiye'nin en güçlü kurumlarının güvencesi ile AB normlarında bir yaşam hedefleyen eğitimli ve çağdaş aileler için yeni bir yaşam fırsatı sunan Evidea'nın Satış Ofisi'nde gerçekleştirdiği etkinliğine ilgi yoğundu.

Yapı Kredi Koray ve Garanti GYO gayrimenkul geliştirme ve finansman alanındaki tecrübeleriyle yarattıkları sinerjiyle 2004'te REFERANS bir proje geliştirmiş, bugüne kadar sadece pahalı konut projelerinde sunulan tüm imkanları sağlayan ve son derece cazip fiyatlar ve kredi imkanlarıyla desteklenen EVİDEA'yı geliştirmişti. Çekmeköy-Ümraniye bölgesinde 40 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilen EVİDEA konut projesi Ekim 2004'te lanse edilmişti. Türkiye'nin en seçkin mimarları Emre Arolat, Nevzat Sayın ve İhsan Bilgin imzasını taşıyan EVİDEA projesinin temeli Kasım 2004'de atılmış, Ekim 2004'de birinci etabı, Şubat 2005'te ikinci etabı satışa sunulmuş ve büyük bir ilgi görmüştü. Birinci ve ikinci etapta satışa sunulan evlerin tamamına yakını çok kısa zamanda satılmıştı.

AB normlarında yaşam hedefleyenler için geliştirilen EVİDEA'da mutlu son.
Evidea'nın satışa sunulan son etabı, hayalindeki eve en uygun koşullarda sahip olmak ve en doğru yatırımı yapmak isteyenler için son fırsat. Kendisi, eşi ve özellikle çocukları için güvenli bir ortamda doğa içinde bir hayat özleyenler, çok cazip ödeme imkanlarıyla bu projede buluştular. Evidea 70 m²'den 210 m²'ye değişen, her santimetrekaresi ince ince düşünülerek tasarlanmış 473 üniteden oluşuyor. Yaşamdan keyif alınan ve şehir hayatında yokluğu hissedilen her şeyi, en ince ayrıntısına kadar içinde barındıran Evidea, 1+1 ile 4+1 arasında, stüdyo, dubleks, bahçeli ya da teraslı ünite seçenekleriyle tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.

EVIDEA'nın ödeme planı hedef kitlenin imkanlarıyla örtüşüyor.
Bugüne kadar sadece üst gelir grubuna sunulan projelerde yer alan imkanlar EVIDEA'da yaşayacaklara sağlanıyor. Benzersiz özelliklerinin yanı sıra, her geçen gün değerlenen bir yatırım fırsatı olan Evidea ile hayaller gerçekleşiyor. Evidea, sadece yetişkinler için değil, aynı zamanda çocuklar için de vazgeçilmez bir yaşam alanı.

Ayrıntılı bilgi için:
T:0216 540 60 00 / www.ev-idea.com