Yapı Kredi Koray'dan Yeniden Değerli Bir Eser: İstanbul Bis

Yapı Kredi Koray'ın Göktürk Bölgesi'ndeki üçüncü konut projesi İSTANBUL BİS Esma Sultan Yalısı'nda yapılan çok özel bir tanıtım gecesinde konuklara sunuldu. Hedef kitle tarafından yoğun ilgi gören projenin teslim tarihi Mart 2007 olarak açıklandı.

Günümüzün parlayan bölgesi Göktürk, Kemerburgaz'da,şehir merkezine 15 dakika mesafede bulunan İstanbul Bis, uluslararası MIPIM ve CRM ödüllü İstanbul İstanbul'un konsept mimarı Charles Legler'in imzasını taşıyor. Yapı Kredi Koray'ın yakından tanıdığınız, yaşamınıza kalite kazandıran felsefesiyle hayata geçiyor.

Yapı Kredi Koray'ın deneyim ve kalitesini her anlamıyla yansıtan İSTANBUL BİS, 2+1'den 5+1'e değişen düz, dubleks ve bahçeli seçeneklerle yaklaşık 10 dönüm arazi üzerinde 112 fonksiyonel üniteden oluşuyor.

Yapı Kredi Koray, projelerinde sadece mükemmel yaşam alanları üretmekle kalmıyor, aynı zamanda ideal ödeme koşullarını da beraberinde düşünüyor. Diğer özelliklerinin yanı sıra, değeri hergün artacak bir yatırım fırsatı da olan projede akılcı fiyatlar, uygun taksitler ve 144 aya varan cazip YTL ve döviz kredi seçenekleri sunuluyor.

Alkışlar yeni bir hayata.. Eşsiz bir yatırım fırsatına.. Alkışlar verdiğiniz karara !