Tasarımın Her Noktasında Yapı Kredi Koray Dokunuşu...

2005 yılında da özel konut projelerine ve yatırımlarına hızla devam eden Yapı Kredi Koray, lifestyle projelerine de destek vermeyi sürdürüyor. Maison Française dergisinin geleneksel hale getirdiği ve ülkemizin en seçkin tasarımcılarının 'tüm yaratıcılıklarını sergileyerek gerçekleştirdikleri SOFRA TASARIM SANATI SERGİSİ-3, insan yaşamının her aşamasında kalitesini yükseltmeyi misyon edinen Yapı Kredi Koray'ın ana sponsorluğunda, 5-8 Mayıs 2005 tarihleri arasında 4 gün süren bir organizasyon ile Sait Halim Paşa Yalısı'nda gerçekleşti.

Masion Française dergisinin, Binbir Gece Masaları'nın ana sponsoru Yapı Kredi Koray'a sunduğu teşekkür plaketi Yapı Kredi Koray Genel Müdür Yardımcısı Eser Güven Özbay'a takdim edildi.Yapılan davette Yapı Kredi Koray'ın son projesi İstanbul BIS'in standı ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Günümüzün parlayan bölgesi Göktürk, Kemerburgaz'da, şehir merkezine 15 dakika mesafede bulunan İstanbul Bis, uluslararası MIPIM ve CRM ödüllü İstanbul İstanbul'un konsept mimarı Charles Legler'in imzasını taşıyor. Yapı Kredi Koray'ın yakından tanıdığınız, yaşamınıza kalite kazandıran felsefesiyle hayata geçiyor.

Yapı Kredi Koray'ın deneyim ve kalitesini her anlamıyla yansıtan İSTANBUL BİS, 2+1'den 5+1'e değişen düz, dubleks ve bahçeli seçeneklerle yaklaşık 10 dönüm arazi üzerinde 112 fonksiyonel üniteden oluşuyor.

Yapı Kredi Koray, projelerinde sadece mükemmel yaşam alanları üretmekle kalmıyor, aynı zamanda ideal ödeme koşullarını da beraberinde düşünüyor. Diğer özelliklerinin yanı sıra, değeri hergün artacak bir yatırım fırsatı da olan projede akılcı fiyatlar, uygun taksitler ve 144 aya varan cazip YTL ve döviz kredi seçenekleri sunuluyor.

Alkışlar yeni bir hayata.. Eşsiz bir yatırım fırsatına.. Alkışlar verdiğiniz karara !