Yapı Kredi Koray Ailesi "festival festival" ile yaza merhaba dedi!

05 Haziran Pazar günü, Yapı Kredi Koray, Göktürk Bölgesi'ndeki ilk projesi İstanbul İstanbul'da, yaza, ailenin yeni üyeleri İstanbul Zen ve İstanbul Bis'e "festival festival" ile hoş geldin dedi. Doyasıya eğlence, çocuklar için özel oyunlar, sanat etkinlikleri, garaj satışları, barbekü ve kapanış konseri ile "festival festival" de aileler hep birlikte keyifli bir Pazar günü yaşama fırsatını buldular.

Yapı Kredi Koray'ın Göktürk Bölgesi'ndeki üçüncü konut projesi İSTANBUL BİS projesinin inşaatı'da aynı gün yapılan temel atma töreni ile resmen başlatıldı.

Günümüzün parlayan bölgesi Göktürk, Kemerburgaz'da, şehir merkezine 15 dakika mesafede bulunan İstanbul Bis, uluslararası MIPIM ve CRM ödüllü İstanbul İstanbul'un konsept mimarı Charles Legler'in imzasını taşıyor. Yapı Kredi Koray'ın yaşam kalitesini artıran felsefesiyle hayata geçirilen İstanbul Bis Mart 2007'de sahiplerine teslim edilecek
Birincisi 2002'de düzenlenen ve Yapı Kredi Koray ailesinin yaza merhaba dediği festivalde, tüm evsahipleri de tanışma, kaynaşma fırsatını buldu.