Çekince

Bu web sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Yapı Kredi Koray GYO A.Ş. bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazı dokümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket Yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir . Ancak gerçekleşmeler, ileriye dönük görüşleri ve tahmini rakamları oluşturan değişkenlerde ve varsayımlardaki gelişim ve gerçekleşmelere bağımlı olarak farklılık gösterebilecektir.

Hisse senedi fiyat verileri ve hisse grafiği Foreks tarafından sağlanmaktadır. Yapı Kredi Koray GYO bu bilgilerin herhangi bir amaç için uygun olarak kullanabileceği, doğruluğu, eksiksiz olması, performansı, güncelliği veya güvenirliği hakkında hiçbir taahhüt veya garanti vermemektedir. Gecikmeler ve eksik veya hatalı bilgilerden web sitenin kullanımında doğabilecek zarar veya hasarlardan Yapı Kredi Koray GYO hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Yapı Kredi Koray GYO yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu web sitesinde hiçbir şey Yapı Kredi Koray GYO hisselerine yatırım yapmaya yönelik değildir. Web-sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Yapı Kredi Koray GYO A.Ş. ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.