ENGLISH İLETİŞİM LİNKLER SİTE HARİTASI BİLGİ TOPLUMU HİZM. ANA SAYFA
 


ANKARA ANKARA:
Yapı Kredi Koray'ın İstanbul dışında geliştirdiği ilk konut projesi olan Ankara Ankara, başkente farklı bir bakış açısı kazandırmaktadır.
Yapı Kredi Koray ve yeni projeleri hakkında herkesten önce bilgi almak için
e-bültenimize üye olun!
Untitled Document
  ANKET
Yaşadığınız Şehir? 
Konut Almayı
Düşündüğünüz Şehir? 
Anket Sonucu


Anket Sonucu

 

 

 

 

 


Yalın, elit ve işlevsel mimarisiyle hayranlık uyandıran bir yaşam projesi
Yapı Kredi Koray'ın İstanbul dışında geliştirdiği ilk konut projesi olan Ankara Ankara, başkente farklı bir bakış açısı kazandırmaktadır. Bugüne kadar geliştirdiği tüm projelerinde insan odaklı yaklaşımıyla farklar yaratan ve ödüllü projelere imza atan Yapı Kredi Koray, şimdi de Ankaralılara tüm beklentilerini karşılayan bir proje sunmaktadır.

2+1'den 5+1'e değişen, düz, dubleks ve bahçeli seçenekleriyle Ankara Ankara, 100 m2 ile 278 m2 arasında değişen fonksiyonel üniteler barındırmaktadır. 18 dönüm arazi üzerinde kurulu olan proje, toplam 184 üniteden oluşmaktadır.

Bilkent’e sadece 5 dakika uzaklıktaki Ankara Ankara “yaşamın tam merkezinde” yer almaktadır. Yapı Kredi Koray, Ankara Ankara projesiyle başkente yeni bir bakış açısı getirerek; ulaşım avantajlarıyla, yalın ve işlevsel mimarisiyle, keyifli sosyal tesisleriyle Ankaralılara kaliteli bir yaşam vadetmektedir. Yapı Kredi Koray'ın diğer projeleri gibi Ankara Ankara projesi de kaliteli ve modern yaşam için eşsiz bir seçenek oluştururken, yatırım amaçlı alıcılar için değer katmayı sürdürmektedir.

İletişim: 0212 380 16 80

 
  Copyright Yapı Kredi Koray 2004 - 2009